Логокемп "Веселкова країна"

05.06 - 16.06.2023 року

Сьогодні 5 червня 2023 року розпочав свою роботу логокемп «Веселкова країна» в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 14 «Калинка». Мета цього проекту: організувати повноцінний відпочинок та оздоровлення, зміцнення здоров‘я, задоволення інтересів та запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей з особливими освітніми потребами та з метою забезпечення корекційно-розвиткових , оздоровчо-виховних та художньо-естетичних напрямів роботи. Під час перебування в Логокемпі кожна дитина матиме час на відпочинок та дитячі розваги: це прогулянки на свіжому повітрі, спортивні заняття та змагання, квести, челенджі,флеш-моби, цікаві майстерки з елементами арт терапії, розвивальні ігри на розвиток логіки, пам’яті, уваги, загартування та якісне харчування. Гарного відпочинку усім діткам!

2-й день - Червоний колір (Арт-день) пройшов у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 14 «Калинка» яскраво. Був проведений Арт-фестиваль «Я талановитий від природи», логоподорож «Знавці транспорту», оригамі-терапія, караоке на майданчику, робота зі степ-платформами

З день - Помаранчевий колір (День здоров’я) пройшов у дошкільному закладі незвичайно, весело та круто

4 день Логокемпу «Веселкова країна»розфарбований в Жовтий колір (День дослідника), що надає стимулюючий вплив на мозок, сприяє допитливості та пізнанню. Діти грали в логопедичний твістер, виготовляли повітряних зміїв, пісочна терапія, виконували ритмічні вправи та проводили веселі старти