Адміністрація садочка

Понеділок 14.00 - 17.00
Середа 14.00 - 17.00

Директор - Богданова Інна Ігнатівна

Освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень,  найменування навчального закладу, рік його закінчення, спеціальність) повна вища, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 1993р., вчитель історії, методист виховної роботи

Свою діяльність Богданова І.І. спрямовує на реалізацію державної політики в галузі  дошкільної освіти, керуючись основними документами: Конституцією України, Конвенцією «Про права дитини», Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про пожежну безпеку», «Про охорону праці», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічних норм», Концепцією дошкільного виховання в Україні, Статутом закладу, Правилами внутрішнього розпорядку, Посадовими інструкціями, «Коментарем до Базового компонента дошкільної освіти в Україні»

Головною метою своєї роботи завідувач вважає забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створенні щонайкращих умов для всебічного самовияву і розвитку здібностей дітей, утвердження особистості в різних видах діяльності для активізації мислення і творчої ініціативи.

Через систему керівництва і контролю, практичну та методичну допомогу Інна Ігнатівна забезпечує належний рівень роботи дошкільного навчального закладу, вводячи сучасні ефективні технології навчання з дітьми, педпрацівниками, батьками. У дошкільній установі створена на належному рівні навчально-матеріальна та технічна база, оскільки заклад знаходиться на самостійному балансі. Організовано комплексна діяльність навчально-виховного процесу, методичної та практичної допомоги. Заклад постійно  та успішно приймає участь в міських, обласних та всеукраїнських конкурсах. Так установа стала переможцем Всеукраїнського громадського огляду конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах та організаціях Міністерства освіти та науки України; переможцем обласного конкурсу на кращий колективний договір; переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий інтернет-сайт; переможцем міського етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах. В листопаді 2013 року пройдено комплексну перевірку діяльності дошкільного навчального закладу на належному рівні. Під керівництвом завідувача педагогічні працівники постійно в творчому пошуку оновлення педпроцесу, обмінюються досвідом з колегами закладу, міста. Заклад неодноразово приймав слухачів курсів підвищення кваліфікації при Кіровоградському інституті післядипломної педагогічної освіти ім..В.Сухомлинського.

Завдяки завідувачу в дошкільному навчальному закладі присутня атмосфера взаємодопомоги, творчості, ділового співробітництва, педагогічної етики. Інна Ігнатівна постійно сприяє у наданні ініціативної, методичної та практичної допомоги педагогам, що навчаються заочно у вищих навчальних закладах.

Інна Ігнатівна усвідомлює, що дошкільний навчальний заклад є не тільки установою, що реалізує освітні послуги, здійснює процеси виховання, розвитку, навчання дітей, але й центром просвітницької діяльності. Мета співробітництва з родинам вихованців – допомогти батькам зрозуміти і сприйняти ідеї та орієнтири, які базуються на повазі та розвитку особистості дитини. Завідувач намагається, щоб організація взаємодії колективу дошкільного закладу з сім’єю була системною і послідовною, спрямовувалась на встановлення довірливих, партнерських відношень з сім’ями вихованців, з залученням батьків до участі в навчально-виховному процесі, підвищенню психолого-педагогічної просвіти батьків.

Заступник завідувача господарством - Короц Валентина Василівна

Працює в дошкільному закладу з 1990 року. На посаді заступника завідувача господарством з 01 вересня 2000 року. За весь період роботи проявляє високий рівень професіоналізму, уважність та доброзичливість. З відповідальністю відноситься до виконання своїх посадових обов’язків.