Участь вихованців у конкурсі "Власна монета" до GMW 2024"

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2024 #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024

В садочку пройшло свято Масниці. Діти співали пісні про весну, водили хороводи, змагалися в спортивних конкурсах. Свято Масниці – неймовірне дійство, яке запам’ятається на весь рік.

Вихованці закладу долучилися до VІІІ Всеукраїнської благодійної акції "Happy Мяу для Мурчика". Зібрану допомогу було передано до міні-притулку "Щасливий пес"

Виставка дитячих малюнків «Ми любимо твори Кобзаря»

Екскурсія до бібліотеки. Вихованці середніх груп відвідали книжкову виставку приурочену дню народженню Т.Шевченка

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №14 «Калинка» запрошує в свої гостинні стіни діток!!! Запрошуємо до нас! Наш телефон: 0662883045, посилання на електронну реєстрацію до закладу: https://portal.osvita-mrk.gov.ua/uk/site/elektronna-reestratsiya.html?fbclid=IwAR1Y1ear5ozSh1zM_IbKoS_ARZoQqhCzMVnvjHA5lCnE

ІІІ Міжнародний день доброти

27.02.2024р. відбулася зустріч вихованців старших груп з представниками ДСНС та поліції.

В закладі проведено музично-спортивну розвагу під час якої поглиблено знання дітей про свято Стрітення, про весняні і зимові явища природи, їх особливості та прикмети, про історичне минуле, традиції існування цього свята

Тиждень знань безпеки життєдіяльносі на тему:

«Здоров'я – це благо, дане нам природою…»

29.01-02.02.2024

Дорожня карта реабілітаційної та післяреабілітаційної допомоги мешканцям області

/uploads/editor/430/69255/sitepage_2/files/dorozhnnya_karta_500.pdf

ГРАТИСЯ НЕ БОЯТИСЯ. В рамках тижня ментального здоров'я з дітьми середньої та старшої груп було проведено заняття "Кожен особливий - всі улюблені".Під час заняття обговорили, що робить кожну дитину унікальною, чим відрізняються. Діти розповіли, які вони є, які різні риси чи інтереси мають. За допомогою вправи "Унікальність мого Я" діти мали можливість намалювати себе такими, якими вони хочуть бути. Виконуючи руханку з тваринами діти мали змогу емоційно розслабитись, порухатись та відволіктись. На завершення заняття ми пограли у вправу "Обійманці"

Наш заклад отримав подарунок від «Happy Paw» та ТМ «Purina». Цей набір допоможе в легкій та цікавій формі ознайомити дітей з правилами догляду за домашніми котами та собаками

#happypaw

#purina

#урок_доброти2023

Наш заклад отримав набори для відпочинку (для спортивного розвитку дітей) та набори для загального розвитку дітей (матеріали для творчості та театралізації, розвивальні іграшки та ігри). Кожна дитина отримала наплічник у подарунок. Вдячні Міністерству освіти України, Управлінню освіти Кропивницької міської ради, Кіровоградській ОВА та Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за цікаві та корисні матеріали.

"Миколайчики - захисникам і захисницям, Миколайчики - воїнам"

#ЩедрийВівторок

#МарафонДобрихСправ

#ТрадиціїДобрихСправ

До закладу завітала українська дитяча письменниця Хандожинська Юлія Миколаївна

Всеукраїнський тиждень гри

20.11-24.11.2023 року

В рамках тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» відбулася зустріч вихованців закладу з начальником караула 2ДПРЧ Ковалішиним С.А.

В рамках Дня гарбуза в Україні працівники, вихованці та їх батьки долучилися до заходу «Гарбузовий fest» виготовивши поробки з гарбуза та поділившись рецептами страв з цього корисного овоча

Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №14 "Калинка" завдяки Міністерству освіти України, Кіровоградській ОВА та за сприяння Дитячого фонду ООН ( ЮНІСЕФ) сьогодні, 18 жовтня, отримав бокси “НУМО відкривай та розвивай” із матеріалами для формування ментального здоров’я, гігієни, мінної безпеки.

Пізнавальні і корисні матеріали, згруповані за тематиками, з допомогою яких діти не лише розвиватимуть дрібну моторику, а й засвоюватимуть необхідні знання з основ безпеки життєдіяльності.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №14 «Калинка» взяли участь у Всеукраїнській руханці "Цікава фізкультура", в рамках проведення фестивалю "Назустріч успіху"

10 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я
В дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 14 «Калинка» практичним психологом Бесчасною Ю. з педагогами було проведено заняття з елементами тренінгової роботи «Збереження та зміцнення ментального здоров’я педагогів».
Для кожного з нас найважливішим в житті є здоров’я. Його збереження наша з вами робота. В діяльності педагогічних працівників багато різноманітних факторів, які можуть призвести до стресу, тривожності, синдрому вигорання. Доведено, що ментальне здоров’я може серйозно вплинути на фізичний стан нашого організму і призвести до тяжких хвороб. Тож, дуже важливо попередити негативні емоційні стани, зберегти психоенергетичний баланс і навчитися регулювати свої емоції і поведінку. На занятті ми навчилися прийомам, які допоможуть зберегти наше здоров'я.
Для батьків були розроблені інформаційні буклети.

Святкове відкриття події «LEGO-camp: Творці майбутнього»

Отруєння грибами – небезпечне для життя!

/uploads/editor/430/69255/sitepage_2/files/vih_2247_dodatok.docx

Працівники закладу долучилися до «Живого ланцюга» Єдності, присвяченого загиблим у російсько-українській війні та приуроченого до Дня міста.

Тиждень дорожнього руху "Правила дорожні – корисні для кожного!"

#КвітидляЗСУ Наші хоробрі захисники та захисниці дарують нам кожен день можливість жити та працювати! До дня народження нашого міста колектив та батьки нашого закладу приєднується до челенджу "Квіти для ЗСУ" Слава Україні