Презентація в рамках державної атестації

16 грудня 2016 року відбулась презентація дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 «Калинка» в рамках державної атестації навчальних закладів.

На презентації були присутні секретар міської ради Андрій Табалов, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко, члени атестаційної комісії управління освіти Кіровоградської міської ради, працівники дошкільних навчальних закладів, батьки вихованців закладу та випускники садочка.

Під час презентації педагогічні працівники дошкільного навчального закладу розкрили форми та методи роботи з дітьми, продемонстрували фрагменти навчально-виховного процесу та цікаві форми роботи з дітьми.

Свої досягнення в розвитку виразного мовлення, вміння співати, танцювати показали вихованці закладу.