Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 14 "Калинка"

Робота закладу в умовах адаптованого карантину

Інформація

щодо умов роботи закладу та встановлених обмежень під час карантину в ДНЗ №14 «Калинка» з червня 2020 року

·      Ранковий прийом дітей до дошкільного навчального закладу проводиться на території закладу (за несприятливих умов – на вході до приміщення) з 7.15 до 8.15 з обов’язковим температурним скринінгом, якщо температура понад 37,2 С, діти не можуть бути прийняті до дошкільного закладу.

·      Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або маску. Прийом дітей буде відбуватися на окремому майданчику.

·      Обмежується пересування батьків по території закладу (не більше 5 осіб), з дотриманням дистанції 1,5м.

·      Забирати дітей додому в обідню перерву біля входу своїх груп з 12.00 до 12.40

·      В вечері забирати дітей додому на ігрових майданчиках з 16.30 до 17.15, чергова група – до 18.45